וילות נופש בצפון

5/5/2014

וילת נופש בצפון – מבחר של פעילויות ואטרקציות נהדרות
מי שמעוניין בחופשה פעילה, עמוסה באטרקציות והפעלות שונות, אין כמו הצפון כיעד מתאים לבלות בו את החופשה. וילות נופש בצפון הן פתרון לינה נהדר לרבים, ובעיקר לאלה המעוניינים לשלב, במהלך חופשתם, ביקור באתרים שונים ובאטרקציות רבות. אפשר למצוא וילות נופש בצפון שצמודות אל הכנרת ואפשר למצוא כאלו שנמצאות בגליל המערבי, ליד הים. האפשרויות הן רבות ומגוונות מאד ושהות בוילה כזו היא הזדמנות לחופשה פעילה ומהנה.

פיקניק בחיק הטבע או טיולים רגליים
מי שבוחר וילת נופש בצפון יכול ליהנות, כאמור, ממבחר של אפשרויות נהדרות. אין כמו פיקניק בחיק הטבע, במקום שליו, רגוע וירוק מאד. בצפון אפשר למצוא מגוון עצום של פארקים ונקודות קסומות שאפשר לערוך בהן פיקניקים. במסגרת השהות בוילת נופש בצפון אפשר גם לשלב טיולים רגליים, המוצעות בדרגות קושי שונות. בצפון ישנם שפע של מסלולי טיול משגעים, העוברים מול אתרים מיוחדים וצופים אל הנופים הייחודיים של הצפון. ישנם מסלולי טיול רגליים המשלבים עצירה במקורות מים שונים, ישנם כאלה הכוללים טיפוס על הרים וגבעות ויש מסלולים מיוחדים, המתאימיםבעיקר למשפחות עם ילדים ונחשבים לקלים מאד. אפשר למצוא לא מעט וילות נופש בצפון שנמצאות קרוב מאד למסלולים אלה, שבחלקם נחשבים למסלולים מעגליים. אחרות נמצאות במרחק נסיעה קצר מהם ומאפשרות גישה קלה ונוחה אליהם.

וילות נופש בצפון

מבחר וילות אירוח באיזור הצפון לבחירתכם! כנסו לאתר ותגידו WOW על כל וילה.

פעילויות שכולן מים והרבה כייף
לצד מסלולי הטיול הרבים, מציע הצפון גם לא מעט פעילויות של מים והרבה כייף. משפחות, המחפשות, למשל, וילת נופש בצפון, יכולות לשלב גם עצירה בכנרת, באחד מחופי הרחצה שלה, או קייאקים בנהר הירדן. לאמיצים מוצעות פעילויות מאתגרות במיוחד, כמו ראפטינג סוער בירדן ועוד. מי שמחפש וילות נופש בצפון כדי לשלב פעילויות כאלו, חשוב שיזמין אותן מספר חודשים מראש, ובמיוחד כשמדובר במהלך חודשי הקיץ. בעונת הקיץ הצפון מושך אליו רבים בזכות פעילויות אלו ומזג האוויר המצוין שבו. האתרים השונים עמוסים במבקרים וגם הוילות "נחטפות" במהירות. כדאי לשריין מקום באחת הוילות וגם להגיע בשעות מוקדמות לאתרים אלה כדי להימנע מהעומס הרבה שבהם.

ביקור בחופי הרחצה השונים
אין כמו "בטן גב" באחד מחופי הרחצה של הכנרת או באלה שבסמוך לים התיכון. מי שמוצא וילת נופש בצפון, שנמצאת ליד נהריה או עכו, יכול לשלב ביקור באחד מחופי הרחצה שבערים אלו. מי שמחפש דווקא וילות נופש בצפון ליד הכנרת, יוכל לעצור בכנרת עצמה וליהנות מחופי הרחצה הרבים שמוצעים בה. בדומה לאתרי המים השונים, גם כאן מומלץ להגיע בשעות מוקדמות כשמדובר בחודשי הקיץ, כדי לתפוס מקום וגם כדי ליהנות מטמפרטורות נעימות לפני החום הגדול. חשוב להצטייד בקרם הגנה מפני השמש, להימרח היטב וגם להביא בקבוק מים. כדאי לשבת באזורים מוצלים ואם ישנה אפשרות לדאוג להביא גם שמשייה גדולה.

© all rights reseved to Villatroya.co.il 2012-2013