וילות בצפון לנופש בלתי נשכח

8/31/2015

איך וילות בצפון לנופש הפכו ללהיט מוצלח?
חופשות בישראל זה אחד מהדברים הטובים ביותר שכל אחד מאיתנו יוכל להקדיש לו זמן וכסף, שכן כל אחד מאיתנו צריך לנוח בשלב כזה או אחר של השנה. השאלה האמיתית היא לא האם לצאת לחופשה או לא, אלא לאיפה כדאי לנסוע. בשנים האחרונות ניתן לשמוע עוד ועוד אנשים שמספרים על בחירתן של וילות בצפון לנופש בתור בחירה מצוינת, ואכן יש דברים בגו. וילות בצפון לנופש מציעות את השילוב האידיאלי שבין חופשה מפנקת עם:
-    בריכה וג'קוזי
-    שולחנות משחק
-    חדרים מפוארים וכדומה
ובין טבע נהדר שאפשר ליהנות ממנו, כי אם יש משהו שאפשר לומר על צפון הארץ זה שהאזור הזה מקסים.

פעילויות בזמן החופשה
וילות בצפון לנופש יכולות להוות את המקום שבו ישנים ונחים, אך זו לא חובה לבלות בהן את כל הזמן. למה יש היום לא מעט אנשים שבוחרים באופציה של וילות בצפון לנופש כאשר מטרתם היא לצאת מהוילה לטייל באזורים שונים. כדאי לדעת שכאשר מדברים על וילות בצפון לנופש מדברים על וילות שיכולות להיות ממוקמות בכנרת, בגליל העליון, בגליל המערבי ובעוד הרבה אזורים אחרים. יש לא מעט מושבים באזור הצפון שבהם יש וילות מקסימות, ומכל מקום כזה ניתן לצאת ולהכיר את האזור. הצפון מציע אטרקציות כמו:
-    קטיף של פירות שונים בכל עונות השנה
-    טיולים רגליים וטיולי שטח עם טרקטורונים
-    רכיבה על אופניים ועל סוסים
-    שייט קיאקים או שייט בכנרת
לכן זה ברור שאם בוחרים באופציה של וילות בצפון לנופש ולוקחים לחופשה גם את הילדים הרי שגם הם מאוד ייהנו כי לא יהיה להם רגע דל.

הצפון בכל עונות השנה
יש מי שמעדיף וילות בצפון לנופש רק בקיץ, שכן אז אפשר גם לטייל בנחלים באזור ואפילו ליהנות מהמים הזורמים בהם. עם זאת, חשוב לדעת שחופשות כאלה מתאימות לכל עונות השנה כי בכל עונה הצפון מציע פעילויות אחרות. יש עונות, כמו סביב חג שבועות, שבהן יש גם לא מעט פסטיבלים מעניינים בצפון כך שכדאי לשקול היטב באיזה תאריך רוצים לצאת לחופש.

חופשה רומנטית
אפשרות נוספת שעומדת על הפרק כשחושבים על וילות בצפון לנופש, היא כמובן להשאיר את הילדים אצל ההורים ולצאת לחופשה רומנטית וזוגית. כל זוג צריך חופשה כזאת לפחות פעם בשנה, כי בחיי היום יום אנחנו לא מספיק מבלים ביחד. אין ספק שכל חופשה כזאת, זוגית או משפחתית, היא בעלת אווירה אחרת ויש לה יתרונות שונים. לכן כדאי לבדוק מה יוכל להתאים לגבי כל חופשה, כי אם הורים לא בילו עם ילדיהם מזה חודשים הרי שחופשה משפחתית זו כן בחירה שיכולה לקרב בין כל בני המשפחה ולהוות זמן איכות משותף.

© all rights reseved to Villatroya.co.il 2012-2013